Najlepšia voľba pre Vašu rodinnú dovolenku

Blízke okoliE

Mesto Ružomberok - centrum dolného Liptova

Ski- bike park Malinô Brdo - Moderné lyžiarske stredisko Ružomberok-Malinô Brdo, ktoré leží nad mestom Ružomberok ponúka návštevníkom bohaté športové vyžitie najmä počas zimnej sezóny.

Ginoparadise - /termál park Bešeňová/, celoročný areál vodnej zábavy a športu

Tatralandia - Tatralandia Holiday Resort je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy

Kúpele Lúčky - patria medzi najstaršie kúpele na Slovensku, nachádzajú sa 14 km od Ružomberka. Na rozhraní Oravy a Liptova, v prekrásnom prostredí Chočských vrchov nájdete tiché rodinné prostredie, kvalifikovaný príjemný personál a liečivú vodu vhodnú na liečbu ženských ochorení, chorôb pohybového ústrojenstva, nervových ochorení a chorôb z povolania.

Demenovské jaskyne - Demänovský jaskynný systém, vytvorený riečkou Demänovkou na pravej strane Demänovskej doliny v Nízkych Tatrách, je v súčasnosti najdlhšou speleologicky prepojenou krasovou sústavou na Slovensku. Dĺžka doposiaľ zameraných častí je 35,2 km

Plte na váhuSplavte so svojimi deťmi časť našej najdlhšej rieky Váhu.

Oravský hrad - je jeden z najkrajších hradov na Slovensku nachádzajúci sa v obci  Oravský Podzámok. Je to výrazná dominanta  Oravského regiónu , patrí medzi najvýznamnejšie pamiatky hradného staviteľstva na území Slovenska.

Likavský hrad - Hrad postavili v čase medzi 1335-1341. Mal strážiť priechod cez Váh pri Ružomberku a významnú cestu z Považia na Oravu a do Poľska.

Havránok - Archeoskanzen Havránok je najvýznamnejšia archeologická lokalita na Liptove. Navštíviť ho znamená jedinečnú príležitosť dotknúť sa našej najstaršej histórie.

Liptovská mara- Liptovská Mara bola vybudovaná v rokoch 1965 až 1975. Rozloha vodného diela je 22 km2 a maximálna hĺbka 43 m. Vďaka svojej veľkosti si právom zaslúži prívlastok -  Slovenské alebo Liptovské more. 

Kontakt

Chata pod Škutovkami - Liptov

mediaslav@gmail.com

Pod Škutovkami, Liptovská Osada

GPS: 48°57'43.86"N - 19°15'46.73"E

+ 421 903 396 026

Vyhľadávanie

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode